Hakkımızda

Sadece Dalış Okulu  merkezi değiliz  …

Aileniz ve sevdiklerinizle rahat ve konforlu bir şekilde eğleneceğiniz otelimize ait  olan ve dışardan kimsenin giremediği plajımız da güneşe ve deniz doyacaksınız..

Su üstü sporlarından jet ski, su kayağı ,Fly board ,wake board, banana ,ringo , Big Mable ,tekne gezileri ,parasaling  sizleri heyecan, adrenalin ve eğlencenin doruklarına taşıyacak..

Su altı dalış gurubumuzda ister profesyonel olun ister acemi sizleri su altının büyülü dünyasında yeni bir maceraya çıkaracağız.. Balıkları besleyip Batık eserler ve amfora lar ile fotoğraflar çekinebileceksiniz..

Acıktığınızda veya serinlemek için bir şeyler yudumlamak istediğinizde ise Kuşadası Sandal Beach  ünlü Dj ler canlı performans eşliğinde harika müzikleri ve geniş mutfağı ile sizleri ağırlamak için bekliyor olacak.

Eger tatilinizi sıfırdan planlamak isterseniz bize özel konaklama fırsatlarından da yararlanabilirsiniz..

Geldiğiniz andan itibaren güler yüzlü ve samimi  duruşumuzun yanında sizlere sunacağımız su altı ve su üstü sporları ile  tatilinizi  renklendirme fırsatı bulacaksınız.

Arkadaşlarınıza anlatacağınız macera dolu hikayelerinizin yanında harika fotoğraflarınızla tüm bunları paylaşma fırsatını yakalayacaksınız